Konkurs na stroje reprezentacji Polski

Marzec 23rd, 2016, Tagi: , , ,

Przed kadrami Polski wielkie wyzwania – Mistrzostwa Świata w Londynie, Młodzieżowe Mistrzostwa Świata we Wrocławiu i The World Games 2017. Podczas gdy reprezentanci w pocie czoła wykuwają formę sportową, zaplecze organizacyjne również nie próżnuje – i tak się składa, że każdy z was może je wspomóc!

Jedną z wiodących spraw jest zaprojektowanie strojów kadr Polski. Z tej okazji Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate ogłasza otwarty konkurs na opracowanie ich koncepcji. Prace należy zgłaszać na adres zarzad.psgu@gmail.com do dnia 12 kwietnia 2016 roku. Pilne terminy podyktowane są niewielką ilością czasu na realizację strojów. Wierzymy jednak, że podołamy tym wąskim ramom czasowym – tym bardziej, że dla najlepszych prac przewidziane są nagrody pieniężne: 500 PLN dla zwycięzcy oraz perspektywa dalszej, odpłatnej współpracy przy przygotowaniu projektu do realizacji; dodatkowo po 100 PLN dla autorów najlepszych prac, które zostały odrzucone.

Projekty oceniać będzie jury, składające się z dwóch specjalistów z dziedziny projektowania i wzornictwa oraz członek zarządu PSGU. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 15 kwietnia.

Regulamin konkursu wraz ze szczegółowymi wytycznymi technicznymi oraz materiałami pomocniczymi zostały zebrane w paczkę, dostępną do ściągnięcia tutaj!

Komentarze

Skomentuj!

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby napisać komentarz.

WUGC 2016 – Poland – Japan